Meocat Litter - Who we are?

درباره ما

تولید کننده خاک بستر گربه

ما بیش از یک دهه است که رهبر بازار در تولید خاک گربه خانگی هستیم. محصولات ما تازه‌ترین و تمیزترین محیط را برای حیوان خانگی شما فراهم می‌کند و ما به صورت پیوسته در تلاشیم تا با بهبود مستمر کیفیت محصولات خود، بهترین محیط را برای استفاده گربه خانگی شما فراهم کنیم. ما از طریق تکنولوژی تولید منحصر به فرد خود و استفاده از افزودنی‌های طبیعی و غیرسمی مانند کربن و زئولیت موفق شدیم تا میزان آلودگی و بوی بد دفع حیوان شما را به حداقل میزان ممکن برسانیم.

انتخابی عاقلانه

دوستار محیط زیست

در کنار استفاده از مواد طبیعی معدنی، خاک گربه معطر و ضد حساسیت را هم تولید کرده‌ایم تا رایحه دلنشین جای بوی بد را بگیرد. محصولات با فرمول کربن، زئولیت و لاجورد 100٪ غیر سمی هستند و بو و رطوبت موجود در تماس با گربه را به خود جذب می‌کند. زئولیت یک ماده معدنی آتشفشانی طبیعی است که دارای منافذ ویژه ای برای جذب مایعات و بو است که مانند تله عمل می‌کند و بو را در خود نگه می‌دارد.
تجهیزات مناسب، آزمایشگاه کنترل کیفیت و همچنین تجربه بالا در زمینه تولید انواع خاک گربه موجب شد تا محصولاتی مطابق با استاندارد های بین الملی تولید کنیم و سهم بزرگی از بازار عمده فروشی خاک گربه در اختیار ما قرار گیرد. پس از تجربه بسیار موفق در تولید عمده خاک گربه تصمیم گرقتیم تا محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه کنیم و در این راستا پنج محصول خاک گربه زئولیت، خاک گربه کربن، خاک گربه لاجورد، خاک گربه معطر و خاک گربه سفید را با نام تجاری «میوکت» به بازارعرضه کردیم.

Meocat Litter - Pet Friendly

چرا میوکت؟

میوکت در اینستاگرام

User ID and access token do not match. Please check again.